Mačky a nesmeky


Nortec Trail S (36-38)

Nortec Trail S (36-38)

✅️Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu a vysokou trakci i na ledu a zmrzlémNortec Trail M (39-41)

Nortec Trail M (39-41)

✅️Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu a vysokou trakci i na ledu a zmrzlémNortec Trail L (42-44)

Nortec Trail L (42-44)

✅️Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu a vysokou trakci i na ledu a zmrzlémNortec Trail XL (45-48)

Nortec Trail XL (45-48)

✅️Nesmeky Nortec Trail jsou špičkové nesmeky vhodné i pro trailové běhání a běh do vrchu na nejvyšší úrovni. Unikátní konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu a vysokou trakci i na ledu a zmrzlémNortec Nordic černá - M (35-39)

Nortec Nordic černá - M (35-39)

✅️Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadnoNortec Nordic černá - L (40-43)

Nortec Nordic černá - L (40-43)

✅️Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadnoNortec Nordic zelená - M (35-39)

Nortec Nordic zelená - M (35-39)

✅️Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadnoNortec Nordic zelená - L (40-43)

Nortec Nordic zelená - L (40-43)

✅️Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadnoNortec Nordic zelená - XL (44-48)

Nortec Nordic zelená - XL (44-48)

✅️Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadnoNortec Alp M (35-39)

Nortec Alp M (35-39)

✅️Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i myslivci a další pracovníci v zasněžených oblastech. Nesmeky běhemNortec Alp L (40-43)

Nortec Alp L (40-43)

✅️Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i myslivci a další pracovníci v zasněžených oblastech. Nesmeky běhemNortec Alp XL (44-48)

Nortec Alp XL (44-48)

✅️Nesmeky Nortec Alp jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i myslivci a další pracovníci v zasněžených oblastech. Nesmeky běhemNortec Street S (31-36)

Nortec Street S (31-36)

✅️Nesmeky Nortec Street dokonale zabrání uklouznutí na zledovatělých chodnících a dalších kluzkých površích. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. Hroty z tvrzenéNortec Street M (37-40)

Nortec Street M (37-40)

✅️Nesmeky Nortec Street dokonale zabrání uklouznutí na zledovatělých chodnících a dalších kluzkých površích. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. Hroty z tvrzenéNortec Street L (41-44)

Nortec Street L (41-44)

✅️Nesmeky Nortec Street dokonale zabrání uklouznutí na zledovatělých chodnících a dalších kluzkých površích. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. Hroty z tvrzenéNortec Street XL (45-48)

Nortec Street XL (45-48)

✅️Nesmeky Nortec Street dokonale zabrání uklouznutí na zledovatělých chodnících a dalších kluzkých površích. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. Hroty z tvrzenéYate Blue Ice M (36-39)

Yate Blue Ice M (36-39)

✅️Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky během okamžiku připraveny k použití. Hroty z tvrzené oceliYate Blue Ice L (39-44)

Yate Blue Ice L (39-44)

✅️Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky během okamžiku připraveny k použití. Hroty z tvrzené oceliYate Blue Ice XL (44-46)

Yate Blue Ice XL (44-46)

✅️Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky během okamžiku připraveny k použití. Hroty z tvrzené oceli


Kategorie produktů macky a nesmeky obsahuje 19 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte mačky a nesmeky? Inspirujte se: Mačky a nesmeky
© 2021 Kontakt